Jeszcze z września. Co się działo?

To zdecydowanie najsmutniejszy widok tego miesiąca. Przebudowa ul. Bałtyckiej spowodowała gigantyczne korki i wycinkę drzew. Powstanie kilkaset metrów 4-pasmowej drogi, nie wiadomo po co, bo budowa kończy się wąskim wiaduktem.  Protesty mieszkańców nic nie dały. 09/09/2012

 

 

 

 

 

Ku memu zdumieniu pojawił się pomysł zbudowania traktu spacerowego nad Łyną między Brzezinami a Centrum. Pomarzyć można. Na razie mamy za to wielką budowę buspasów bez scieżek rowerowych. 08/09/2012 rzeka Łyna w okolicy ul. Obrońców Tobruku.

Nasi rugbyści zostali futbolistami amerykańskimi, zasady gry chyba jeszcze trudniejsze.  Przegraliśmy do zera, ale graliśmy z leaderem.

 Artur Steranko podczas próby spektaklu “Boski spór”.  Aktor super , sztuki nie widziałem, ale już sam plakat budził duże emocje w naszej metropolii. 19/09/2012

 

Krzysztof Hołowczyc robi bączka i pozdrawia kibiców podczas prologu Rajdu Warmińskiego. Podobno w tym elemencie jest najlepszy w Polsce. Jednak sam rajd przegrał w rywalizacji ze Zbyszkiem Staniszewskim.

 

 

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja w Subaru Imprezie podczas Rajdu Warmińskiego. Jak byłem mały marzyłem o takim okienku.

 

Stomil Olsztyn walczy w pierwszej lidze. Dobre i to.

 

Koszenie roślinności na Łynie co roku mnie zaskakuje. To się nazywa melioracja.